Sibirinio kėnio vantos

 1. Sibirinio kėnio vanta turi nuostabų aromatą. Šakelėse ir spygliuose yra eterinių aliejų ir naturalių antiseptinių ingradientų. Lengvai paruošiamas ir tinka naudoti kelis kartus. Iš aukštos kokybės natūralių žaliavų pagaminta eglės šluota voniai turi šias naudingas savybes: * malšina nervinę įtampą ir nemigą;
  * yra puiki peršalimo ligų profilaktika;
  * turi anti-senėjimo poveikį ir pašalina toksinus;
  * normalizuoja LOR organų darbą;
  * puikiai valo odą.
  !Svarbu! Sibirinio kėnio vanta suaktyvina imuninę sistemą. Reguliarus jos naudojimas teigiamai veikia emocinę būseną ir sumažina peršalimo bei infekcinių ligų tikimybę.
 2. Kvepia intensyviai tik sibirinis kėnis. Kiti dažniausiai auginami kaip dekoratyviniai ir kvapo beveik neturi arba jis gerokai silpnesnis.
 3. Kėnio naudojimas-kėnis dažniausiai naudojamas dėl kvapo. Sibire kėnio vantą vadina „pirties karaliumi“. Juo vėduojant išsiskiria nepakartojams aromatas. Aš dar jį naudoju padėti po galva, kai vanoju. Bet jei nepagailėjot lėšų ir įsigijote kėnio vantą vanojimui – Supper.
 4. Paruošimas -jei naudojate kvapui, pries pirti vantą lengvai sušlapinam ir prieš naudojimą tiesiog palaikykite virš garų užpilus vandenį ant akmenų. Kvapui ji bus tinkama naudojimui ir 6-7 kartus. Kai kas isigudrina ir iki 10 kartų panaudoti. Jei naudosite vanojimui – pamerkti į karštą (50-60 laipsnių) vandenį 30-20 min. Po to jis tampa minkštas ir tinkamas naudoti.
 5. Vantos laikomos šaldiklyje, bet jei neturite – galima laikyti pakabintus „žemyn galva“, pageidautina tamsioje patalpoje, taip kaip ir kitas vantas.

Atsiliepimai

Superinis daiktas. Užpilat vandens ant akmenų, paimate kėnio vantą ir ja pavėduojate garą, tada atsiskleidžia kvapas. Šviežia vanta pradės gerai kvepėt po kokios antros pirties 😉 dar su kėnio vanta galima švelniai pavanoti, švelniai nubraukti per visą kūną, vanojimo kitomis vantomis metu galite kėnio vanta uždengti žmogaus galvą. Kėnio vantą laikykite šaltoje, tamsioje vietoje. Artūras Česna

Truptį sudrėkini šaltu vandeniu. Galima palaikyti virš garų! Aromatas fantastika!! Šarūnas Š

Po jūsų pravesto pirties ritualo įsimylėjau kėnį ir dabar jo kvapo esu tiesiog apsėsta 🙂 Monika D.

Lietuvoje atsirado sibirinio kėnio vantos. Fantastika. Vis tai ten, tei ten pabandydavau, o dabar galiu ir pas save pastoviai turėti ir naudoti. O kvapas…kvapas – kažkas nerealaus. Valdas S

Skambutis iš autobusų stoties ir tokia ramia širdžiai ir ausiai miela zanavykiška tarme moteris dėsto, jog JUMS ČIA IŠ VILNIAUS EGLIŠAKIŲ ATĖJO 🙂 Taip, tai siunta man. Čia iš tolimojo Sibiro kėnio vantos. Net prisiminus tą kvapą gera darosi. Ignas Šalnaitis.

Aš savo senutei parodysiu kenio vantas, kažkas nerialaus, aromatas liuks, kiekvienoj pirty naudosiu. Linas Remeikis

Pirties irengimas | pirties statyba

Parašykite mums

Statome ir įrengiame pirtis, pirčių įrengimas statyba, esame profesionalai, galintys profesionaliai įrengti tavo pirtį. Mes užsiimame profesionalūs pirties statytojai konsultacijomis, taigi jei turi klausimą apie pirtį gali ateiti pas mus pasiklausti. Taip pat išmanome ir galime įvertinti tavo pirtį, kitaip saknt atliekame pirties vertinimą, taip pat išduodae sertifikatą, vantos lapas. Užsiimame garinių įrengimu, arba mūsų veiklos sritis garinių įrengimas. 

Pirtis. Vėjas yra didžiulis galvos skausmas inžinieriams, naujai projektuojamų dangoraižių formos yra 100% pritaikytos pirčių statyba bei koreguotos, atsižvelgiant į vėją, jo sroves, stiprumą, kryptį. Tai pirties statyba rodo didžiulę vėjo įtaką dangoraižiams pirtis. Vėjas turi įtaką ir žemiems pastatams. Kaip žinia, stipriam  pirties profesionalai statyba vėjui (uraganui) vieni juokai nuskraidinti gyvenamąjį pastatą. Auto supirkimas. Taigi, projektiniame darbe ir nagrinėjama, garinių įrengimas kokios vėjo jėgos reikia pastatui nugriauti pirties. Projektiniame darbe auto supirkimas skaičiuojamas pastatų atsparumas vėjui pirties vertinimas, pasitelkiant vilko ir trijų paršelių pavyzdį. Pirties konsultacijos Supirkimas automobilių.

Pirtčių statyba įrengimas ir t.t. Pati didžiausia išorinė jėga veikianti namą, yra vėjas. Dėl įrengimas statyba vėjo  Europos verslo centro viršutinio aukšto judėjimo amplitudė, esant stipresniam vėjui, siekia apie 40 cm. Norint sumažinti vėjo įtaką, “Taipei 101” dangoraižyje Taivane supirkimas, brangiai viršutiniuose pirtis aukštuose pirtelė yra sumontuotas 728 tonas sveriantis “slopintuvas” – svarmenys, kurie mažina pirtininkai pastato judėjimą, vėjo įtaką.

 

Kontaktai

+370 611 77361

info@pirtiesirengimas.lt

Vilnius, Lietuva

Dirbame visoje Lietuvoje

Svarbu žinoti

Pirtį gali pastatyti bet kas, mokantis naudotis plaktuku. Tačiau pastatyti pirtį, kuri nežalotų sveikatos, gali tik profesionalai.

Partneriai

© 2019 Pirtiesirengimas.lt Visos teisės saugomos.

Uždaryti meniu